Masáže

Vyberte si masáž nebo kombinaci masáží z naší aktuální nabídky.Dopřejte si uvolnění, relaxaci a očistu pro vaše tělo i duši.

Regenerační a sportovní masáže 

Masáž je uspořádaný soubor vhodných hmatů, které vedou k odstranění únavy, nebo připravují sval na sportovní výkon. Mechanický účinek masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra.

Masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější regenerační procedury. Je velmi pravděpodobné, že v historii lidstva patřila masáž k nejstarším léčebným prostředkům.

Masáž vám pomůže udržet si tělesnou i duševní rovnováhu a překonat stresující den. Pomůže Vám od mnoha běžných onemocnění, včetně bolestí hlavy, záchvatů úzkosti, bolestí v zádech a celkové únavy.

Sportovní masáže z naší nabídky:

  • Masáž přípravná - je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybu. Jde zpravidla o masáž celkovou (tvrdší) využívají se hlavně techniky hnětení svalstva a tepání.
  • Masáž odstraňující únavu - v ideálním případě by to měla být masáž celková. Tato masáž se zpravidla poskytuje po fyzické námaze či tréninku. Po masáži je dobrý klid v leže,nebo odpočinek v podobě spánku. Právě tato masáž je nejvhodnější pro širokou veřejnost.
  • Masáž pohotovostní - má připravit sportovce na podání maximálního výkonu, a provádí se krátce před startem.
  • Masáž léčebnou - používá se při doléčování různých typů poranění svalstva.

Bližší informace o cenách najdete v sekci Ceník masáže »

Naši maséři:

Oto Mikloš

Masér, přírodní léčitel

Tel: 605425983

Více informací >> 

Bc. Michaela Beznosková

Masérka

IPHONE, VIBER, WHATSAPP: +420 608 678 587

Více informací >>