Mgr. Honza Brothánek

Osobní a kondiční trenér 

Jmenuji se Honza a jsem osobní trenér. S vášnivým zájmem o fitness a zdravý životní styl jsem se rozhodl pomáhat lidem dosáhnout svých cílů a překonat vlastní limity. Jsem tu proto, abych vás inspiroval, podporoval a vedl na vaší cestě k lepšímu zdraví a kondici. S mým odborným vzděláním a dlouholetými zkušenostmi ve fitness a sportovním tréninku se zaměřuji na individuální přístup ke každému klientovi. Trénuji běžnou populaci, aktivní sportovce i lidi s problémy pohybového aparátu. Společně pracujeme na nastavení tréninku a stravovacích návyků, které budou přesně odpovídat vašim cílům a potřebám. Bez ohledu na to, zda se chcete zbavit přebytečných kil, získat svalovou hmotu, zlepšit kondici nebo zlepšit celkovou pohodu, společně dosáhneme úspěchu. Výsledky se dostavují, narůstá výkon, zlepšuje se kondice, síla, postava i nálada.

Mám vystudovanou Masarykovu Univerzitu na Fakultě sportovních studií (Mgr.) a Vysokou školu tělesné výchovy a sportu (Bc.) v oboru Kondiční trenér a aplikovaná kineziologie a neustále se vzdělávám v oblasti trenérství a sportovní vědy. Mám dlouholetou praxi jako kondiční trenér, spolupracoval jsem s atletikou A. C. Sparta Praha a také tenisovým klubem Vysoké školy Praha. Dále vedu individuální kondiční přípravy profesionálním a amatérským sportovcům v různých sportech, včetně fotbalu, hokeje, floorballu, tenisu, rugby, vzpírání, atletiky a dlouhých běhů. Nastavuji kondiční programy individuálně dle potřeb a cílů konkrétního sportu. Mým dalším zaměřením je pomáhat lidem od bolestí pohybového aparátu s využitím podrobné diagnostiky v kombinaci s manuální a pohybovou terapií. V Kentoya Fitness mám tým masérů a fyzioterapeutů, kteří poskytují masáže a fyzio terapii s vynikajícími výsledky.

Poskytuji komplexní službu, propojuji jednotlivé tréninkové a fyzioterapeutické systémy. Využívám širokou škálu vybavení, včetně vlastní váhy, činek, kettlebellů, olympijských os, závěsných systémů, medicinbalů, kladek, strojů, řetězů a odporových gum. S tímto rozmanitým vybavením poskytuji různorodý a efektivní trénink. Jsem zde pro každého, kdo je připraven pracovat na sobě a dosáhnout trvalých výsledků.

Neváhejte mě kontaktovat, užijeme si spolu trénink, který vás bude bavit a provede vás cestou k nejlepší formě. Vytvarujete si postavu, zhubnete přebytečná kila a získáte pohyblivější a silnější tělo.

Honza Brothánek - osobní a kondiční trenér

Tel.: +420 775 262 216

Email:

Web: brotas.cz