Lukáš Joudal

 

Fitness trenér a výživový poradce

 

Jmenuji se Lukáš Joudal a jsem osobní fitness trenér a výživový poradce. Fitness a zdravému životnímu stylu se věnuji již 9 let. Před pár lety jsem se stal Vicemistrem Rakouska v kulturistice v kategorii fitness. Propojení zdravého těla, pozitivní motivované mysli a správné životosprávy je můj denní chleba. Stejně urputně jako pracuji sám na sobě, se snažím pomáhat ostatním naplnit jejich cíle, když se rozhodnou změnit svůj život k lepšímu.

Za dobu svého působení jsem kolem sebe utvořil komunitu, která mě zahlcuje žádostmi o radu, jak v osobním kontaktu, tak díky mé aktivitě na sociálních sítích, např. můj osobní profil na instagramu. Nechybí ani kurz instruktora fitness či poradce pro výživu.

Díky svým znalostem pomáhám i klientům se svalovou dysfunkcí či asymetrií, kterým vždy najdu vhodné cviky pro vybalancování jejich obtíží.

Jsem milující tatínek a celoživotní optimista, který jde do všeho naplno! Velkou část svého volného času trávím se svým tříletým synem Maxem. Určitě o něm při společných trénincích ještě uslyšíte! Nabíjí mě pozitivní energií a dává mému životu skutečný smysl.


Motto: „Za rok si budete přát, abyste začali dnes.“

Tel.: 607 767 767

Cena: 550,-/hod